$ 8.3850
€ 9.9677
05324850286
 
7/24 Müşteri Hizmetleri
cizgi
Side Araç Kiralama

Side Araç Kiralama

 

Koca bir kışı geriye bıraktıktan sonra acaba bu yorgunluğumu nerede atsam diye düşünenlerin ilk aklına gelen yerlerden birisi olan Antalya denizi, doğası ve tarihi ile dikkat çekmektedir. Bu güzide kentimizin Manavgat İlçesi’ne bağlı Side’de turistlerin en çok tercih ettiği yerlerden birisi konumundadır. Sizlerde tatiliniz Antalya Side’de yapmaya karar kıldıysanız Side araç kiralama hizmeti veren firmamız sizin yanınızda bulunacaktır.

 

TARİHİN ÇOK ESKİLERE DAYANIYOR

 

Antalya ülkemizin en önemli tatil merkezlerinin başında gelir. Kent merkezi ve çevre ilçelerinde bulunan güzellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Antalya Manavgat’a bağlı olan Side’de turistlerin akınına uğrayan yerlerin başında gelir. Side’nin huzurlu havası, ayaklarınızın dibine uzanan masmavi denizi ve tarihin izlerini taşıyan dokusu ile sizi kendisine çekecektir. Kış aylarında sadece yerlilerin kaldığı ve 12 bin kişinin bulunduğu Side yazın ise 1 milyona yaklaşan nüfusa ulaşmaktadır.

Tarihi de çok eskilere dayanan Side’nin tarihinin MÖ 7. Yüzyıldan daha önceye dayandığı düşünülmektedir. Lidyalıların, Perslerin, Roma’nın işgali altına giren bu yarımada Roma döneminde bilimin ve kültürün merkezi halini almıştır. Arap akımları nedeniyle komple terk edilen Side 15. Yüzyılda Girit Adası’ndan göç edenlerin yerleşmesiyle beraber yeniden yerleşim alanına dönüşmüştür. Side’de günümüze kadar uzanan antik kent kalıntıları hala bulunmaktadır. Özellikle burada bulunan Selimiye Köyü’nde yer almaktadır.

 

ARAÇLAR İSTEDİĞİNİZ YERE GELECEK

 

Yazların uzun ve sıcak olması nedeniyle yaz turizmi uzun süren bu yerleşim yerinde istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz. Çarşaf gibi ayaklarınızın altına uzanan deniz, tarihe ışık tutan anıtları, iç huzurunuzu sağlayan doğasıyla size tam anlamıyla bir tatil yaşatacaktır. Sizlerde bu şehre gelip Side’ye gitmek isterseniz bir araca ihtiyacınız olduğunda bizi aramanız yeterli olacaktır. Side araç kiralama hizmeti sunan firmamızın güvenilir ve konforlu araçlarıyla gönü rahatlığıyla yolculuk yapabilirsiniz. Side araç kiralama husussunda tecrübesi yıllara dayanan bizler sizlerin arzusu doğrultusunda aracı sizin istediğiniz yere getirebiliriz. Antalya’ya gelmeden önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sosyal Medya Ağlarımız

facebook Twitter google instagram

İletişim Bilgileri
Gençlik Mah. 1315 sokak Dostlar Apt. No:8/A Muratpaşa/ANTALYA
E-Mail: rangercarrental@gmail.com
Tel:
Whatsapp: +90(532)4850286
GSM: 05324850286
Bu Sitenin Tüm Hakları Ranger Rent A Car Firmasına Aittir