$ 8.4139
€ 10.0084
05324850286
 
7/24 Müşteri Hizmetleri
cizgi
Işıklar Rent A Car

Işıklar rent a car

 

Antalya yaz tatilcilerinin çoğunlukla tercih ettiği yerlerin başında gelir. Buna uygun iklimi ve eşsiz deniziyle tatilcilerin isteklerini çok rahat bir şekilde karşılamaktadır. Denizin dışında eğlence anlamında önemli seçenekleri de tatilcilerine sunmaktadır. Işıklar Caddesi bunların başında gelir. Işıklar rent a car hizmeti sunan firmamız sizlere güvenli ve rahat bir yolculuk sunma ayrıcalığını yaşatacaktır.

Antalya ülkemiz ekonomisi açısından çok önemli bir yer tutar. Bunun nedeni bacasız fabrika olarak adlandırılan deniz turizminin olmasıdır. Bunun için bu şehre yılda milyonlarca turist akın etmektedir. Gündüzleri denizin tadını çıkaran turistler akşamları ise eğlence merkezlerinin yolunu tutmaktadır. Antalya bu anlamda da turistlerin ihtiyaçlarını karşılayacak bilecek bir organizasyona sahiptir. Birbirinden kaliteli ve ünlü eğlence merkezleri herkes dolu dolu gece yaşatmaktadır.

Eğlence ve denizin yanı sıra bu kent ziyaretçilerine müthiş bir doğal güzellik resitali sunmaktadır. Antalya ve çevresinde olan bu doğal güzellikler özellikle son yıllarda başarılı tanıtımlar sayesinde ziyaretçilerin uğrak yerlerinden olmuştur. Buna ek olarak kentin antik çağlardan kalma izleri de ziyaretçiler için bulunmaz kültür gezintilerini de oluşturmaktadır.

 

Araçlara bakım

 

Sizleri her konuda tatmin edecek Antalya’ya yolunuz düşerse yıllardır araç kiralama sektöründe yer alan firmamız sizlere ihtiyacınız olması halinde bu konuda yardımcı olacaktır. Antalya’nın her bölgesine gönül rahatlığıyla gideceğiniz araçlarımız için yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Antalya’ya gelmeden önce bize ulaşmanız halinde bu kente indiğiniz zaman aracınız da hizmetinizde olacaktır. Önceden konuşulduğu gibi yasal prosedür olan evrakları da aracı aldığınız yere getireceğiz. İnsan sağlığı ve güvenliğini birici öncelik olarak alan firmamız araçlarının bakımlarını anlaşmalı olduğu kurumlar aracılığıyla periyodik olarak gerçekleştirmektedir.

 

Işıklar için bizi aramanız yeterli

 

Sizlere sadece araçlarımızı kiralamıyoruz. İstediğiniz takdirde bu topraklarda büyüyen yatırımcılar olarak Antalya ile ilgili konularda da yardımcı olabiliriz. Antalya’nın birbirinden güzel yerlerini gezerek dolu bir tatil süreci yaşayabilirsiniz. Şirketimiz Antalya’nın her bölgesi için araç kiralama hizmeti sunarken işlek caddelerinden Işıklar içinde sunmaktadır. Işıklar rent a car için bizi arayabilirsiniz.

Sosyal Medya Ağlarımız

facebook Twitter google instagram

İletişim Bilgileri
Gençlik Mah. 1315 sokak Dostlar Apt. No:8/A Muratpaşa/ANTALYA
E-Mail: rangercarrental@gmail.com
Tel:
Whatsapp: +90(532)4850286
GSM: 05324850286
Bu Sitenin Tüm Hakları Ranger Rent A Car Firmasına Aittir